ORKIESTRA SYMFONICZNA FILHARMONII IM. H. WIENIAWSKIEGO W LUBLINIE

 

Skrzypce

Irina Stukaszina-Gąsior – koncertmistrz

Tomasz Kusiak – prowadzący grupę II skrzypiec

Nurłan Alimbajew

Wojciech Brodowski

Grzegorz Cholewiński

Dariusz Drzazga

Alina Dunin-Kozicka

Agnieszka Garbacz

Lech Gąsior

Anna Kaczmarek

Natalia Kozub

Aleksandra Mazurek

Agata Mrówczyńska

Magdalena Piętka-Chmielewska

Anna Popławska-Pojenta

Emilia Siepkowska

Maciej Rysak

Justyna Zańko

Izabela Baca

Łukasz Cholewiński

Luiza Drzazga

Ewa Dudek

Barbara Filipiak-Łobodzińska

Dorota Klej

Eliza Koma

Katarzyna Kostrzewa

Paweł Mazur

Jolanta Nowosadzka

Lidia Treszczotka

Altówki

Katarzyna Czerniawska – prowadząca grupę altówek

Artur Andrzejewski

Piotr Grzelak

Przemysław Raczek

Renaldo Wójtowicz

Olga Abramowicz

Agata Gumiela

Ewa Kulczyńska

Małgorzata Krasowska

Wiolonczele

Szymon Krzemień – prowadzący grupę wiolonczel

Konrad Komusiński – prowadzący grupę wiolonczel

Yuliia Bezushkevych

Mariusz Gościło

Mirosław Kozub

Maciej Łacny

Magdalena Mazur

Marek Smorawiński

Małgorzata Wicka

Izabela Zagórska

Weronika Kociuba

Kontrabasy

Piotr Ścirka – prowadzący grupę kontrabasów

Marcin Bobak

Urszula Czerniak

Aleksander Resiak

Dariusz Waćkowski

Robert Brzozowski

Harfa

Agnieszka Miedzwiecka

Flety

Maciej Hankus – prowadzący grupę instrumentów dętych drewnianych

Beata Dąbrowska

Lech Szost

Oboje

Maria Banaszak

Agnieszka Banaszek

Aleksandra Kołodziejczyk-Barańska

Agnieszka Misztal

Klarnety

Andrzej Mazur

Andrzej Schab

Jaremi Zienkowski

Dariusz Dąbrowski

Fagoty

Grzegorz Barański

Wiesław Kaproń

Marek Moczulski

Piotr Dąbrowski

Waltornie

Vasyl Havryliv – prowadzący grupę waltorni

Oleg Bezushkevych – zastępca prowadzącego grupę waltorni

Hipolit Dziaduszek

Arkadiusz Konowałek

Trąbki

Grzegorz Hordyjewicz – prowadzący grupę trąbek

Paweł Drabarz

Dariusz Lewandowski

Zygmunt Skwierz

Puzony

Wojciech Kopyciński – prowadzący grupę puzonów

Eiko Hasegawa-Popławska

Bartłomiej Pietrzak

Mariusz Pysz

Tuba

Anton Szaszkow

Perkusja

Dominik Augustowski – prowadzący grupę perkusji 

Ilona Drozd

Stanisław Siedlaczek

Andrzej Zawisza

Inspektor orkiestry

Piotr Ścirka

Biblioteka materiałów nutowych

Mariusz Pysz